SPECJALIZACJEKredyty Złotowe

Kredyty złotowe

Drastyczne podwyżki stóp procentowych powodują, że raty kapitałowo – odsetkowe w kredytach złotowych poszybowały w górę. Twój budżet i tak już jest mocno nadszarpnięty, i jakby tego było mało wiele wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec podwyżek. To wszystko powoduje, że zastanawiasz się czy Twoją umowę kredytu złotowego można podważyć, tak jak to się dzieje z umowami „frankowymi”…

Co możemy dla Ciebie zrobić?
Czego możemy w Twoim imieniu dochodzić na drodze sądowej? Możemy usunąć z treści umowy WIBOR i pozostawić w niej oprocentowanie oparte jedynie o marżę banku. W niektórych przypadkach możemy nawet unieważnić umowę kredytową w całości. Wyślij nam swoją umowę kredytu i odbierz bezpłatną analizę z wyliczeniem korzyści.

Jesteśmy dla Ciebie, jeśli:

⦁ oczekujesz komunikacji prostym i zrozumiałym językiem
⦁ chcesz mieć dobry kontakt z Kancelarią i możliwość spotkania na żywo lub online
⦁ zależy Ci na uczciwym traktowaniu
⦁ szukasz doświadczonej i odnoszącej sukcesy kancelarii w sporach z bankami
⦁ wymagasz informowania o postępach w sprawie
⦁ potrzebujesz elastycznego podejścia do Ciebie
⦁ poszukujesz prawnika, który Cię rozumie

Współpraca

Jak wygląda współpraca?

⦁ Sprawdź, czy możesz unieważnić swój kredyt frankowy

Wyślij nam swoją umowę kredytu oraz wszystkie załączniki, które zostały podpisane w trakcie
zawierania umowy, a my je bezpłatnie przeanalizujemy. Podczas rozmowy powiemy jakie
przysługują Ci roszczenia.

⦁ My zajmiemy się resztą
Zajmiemy się Tobą i Twoją sprawą bez Twojego większego zaangażowania. Jasno i
konkretnie określimy warunki naszej współpracy.

⦁ Odzyskaj spokój i pieniądze

Dążymy do usunięcia z Twojej umowy kredytowej WIBORU. Usunięcie z umowy WIBORU oznacza, że nadal będziesz spłacał swój kredyt, jednak Twoja rata kapitałowo – odsetkowa będzie na stałym poziomie. W takim przypadku oprocentowanie kredytu zostanie obniżone do poziomu zawartej w umowie stałej marży banku, która w znacznej większości umów wynosi od 1% do 3%. Jeśli tak się stanie, to odzyskasz dzięki temu pieniądze i przestaniesz się martwić nieprzewidywalnym wzrostem Twojej raty kredytowej. W przypadku niektórych umów możliwe  jest nawet unieważnienie umowy. Taka sytuacja spowoduje, że pozbędziesz się swojej umowy kredytowej raz na zawsze.

Dlaczego warto nas wybrać:

Jesteśmy kancelarią, która posiada wieloletnie doświadczenie w sporach z bankami. Reprezentowaliśmy kredytobiorców w sprawach o zwrot prowizji w związku ze wcześniejszą spłatą kredytu konsumenckiego. Obecnie też reprezentujemy Frankowiczów w sprawach o ustalenie nieważności umowy.  Sprawy z zakresu prawa bankowego, z uwagi na swoją specyfikę, wymagają od prawnika specjalistycznej wiedzy.

nasze doświadczenie w sporach z bankami oraz ciągły rozwój, a także znajomość specyfiki umów kredytowych oraz procedur bankowych sprawia, że jesteśmy przygotowani merytorycznie do prowadzenia sporów z zakresu kredytów złotowych dla nas najważniejszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów. Dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta, jego potrzeb oraz oczekiwań.

https://bccadwokaci.pl/wp-content/uploads/2021/08/logo-footer.png
Wygrywamy spory z bankami
ul. 1 Maja 47, 20-410 Lublin

Śledź nas:

https://bccadwokaci.pl/wp-content/uploads/2021/09/bcc-wupad.png

Zapraszamy na nasz blog. Jest to miejsce dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji majątkowej. Miejsce, w którym osoba zadłużona być może znajdzie nadzieję wyjścia z trudnej sytuacji jaką jest nadmierne zadłużenie.