SPECJALIZACJEZwroty prowizji

Spłaciłeś przed terminem swój kredyt konsumencki? Bank ma obowiązek zwrócić Ci część prowizji lub opłaty przygotowawczej. Obecnie większość banków dostosowała się do wyroku TSUE z 11 września 2019 r. i dobrowolnie zwraca prowizje przy kredytach konsumenckich. Są jednak instytucje, które w dalszym ciągu nie respektują wiążących wyroków. Tak jest na przykład w przypadku Banku Pocztowego czy Santander Bank Polska S.A.

Zawierałeś jako konsument kredyt hipoteczny po lipcu 2017 r.? Spłaciłeś go przed terminem? Bank Ci tego nie powie, ale masz prawo do zwrotu części prowizji.

Jako jedna z pierwszych Kancelarii zaczęliśmy odzyskiwać prowizje od spłaconych przed terminem kredytów konsumenckich. Wygraliśmy już setki spraw o zwrot prowizji z różnymi bankami i instytucjami kredytowymi.

Reprezentowaliśmy już Klientów w sprawach przeciwko mBank, BNP Paribas, Bank Pocztowy, Alior Bank, Bank Millennium, Getin Noble Bank, Nest Bank, Plus Bank, Santander Consumer Bank, Santander Bank Polska, Credit Agricole, SKOK im. Stefczyka, Profi Credit, dawny Bank BPH, dawny Raiffeisen Bank, dawny EuroBank.

Sprawdź, czy możemy pomóc Ci wywalczyć zwrot prowizji.

https://bccadwokaci.pl/wp-content/uploads/2021/08/logo-footer.png
Wygrywamy spory z bankami
ul. 1 Maja 47, 20-410 Lublin

Śledź nas:

https://bccadwokaci.pl/wp-content/uploads/2021/09/bcc-wupad.png

Zapraszamy na nasz blog. Jest to miejsce dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji majątkowej. Miejsce, w którym osoba zadłużona być może znajdzie nadzieję wyjścia z trudnej sytuacji jaką jest nadmierne zadłużenie.